پرفکت مانی - An Overview

بنابراین تا دیر نشده است هم‌اکنون در سایت اکس اونیکس ثبتنام کرده و با تنها ذکر نام و نام خانوادگی و شماره موبایل عضوی از این صرافی شوید.

این حساب مخصوص کسب و کارهایی است که قصد استفاده از پرفکت مانی را در کسب و کار خود دارند. همچون صرافی های انلاین.

پرفکت مانی یک راه حل پرداخت آنلاین است که ذخیره وجوه را از طریق چندین روش مانند سپرده گذاری، از جمله انتقال، کوپن‌های الکترونیکی و کارت‌های اعتباری ارائه می‌دهد.

آخرین مرحله از فرایند احراز هویت در وب سایت پرفکت مانی، ثبت شماره تلفن است. پس از اینکه آدرس شما تأیید شد، این بخش برای شما فعال می‌شود. بعد از اینکه تلفن خود را وارد کردید، تماسی از سمت پرفکت‌مانی با شما گرفته خواهد شد.

فرض کنید خدماتی را سفارش داده اید و به مکانی سفر می کنید که دسترسی به حساب پرفکت مانی خود را نداشته اید. از طریق ووچر می توانید هزینه مربوط به خدمات را پرداخت کنید.

امکان واریز موجودی پرفکت‌مانی به کارت‌های بین‌المللی مانند ویزاکارت و مسترکارت وجود ندارد.

شما می توانید اکانت پرفکت مانی خود را از طریق میهن پرداخت با نرخ پایین و به صورت اتوماتیک شارژ کنید

تیم پشتیبانی وی ووچر پرفکت مانی شارژ تلاش می‌کند تمامی درخواست‌های ثبت شده را در کمترین زمان ممکن انجام دهد.

شما برای ورود به حساب کاربری خود به خرید پرفکت مانی این کد نیاز دارید. پیشنهاد می‌کنیم آن را در جایی یادداشت کرده و نگهداری کنید.

برای استفاده از خدمات پرفکت مانی میهن پرداخت به پنل کاربری مراجعه کنید

شما علاوه بر امکان خرید پرفکت مانی از صرافی اکس اونیکس قادرید بدون پرداختن هیج کارمزدی به فروش پرفکت مانی نیز در این صرافی محبوب و معتبر بپردازید. تیم مجرب اکس اونیکس با ارائه انواع خدمات مرتبط با ارزهای دیجیتال کار شما برای ترید و معامله‌کردن را بسیار آسان کرده‌ است.

من میخوام در پرفکت مانی احراز هویت کنم، اما کد تایید sms نمیشه، با صرافی پارس تتر تماس گرفتم گفتند باید شماره خارج از ایران باشه، راهکاری دارین؟

محتوای این ویدئو رو با دقت دنبال کنید چون در پایان هر قسمت می تونید با شرکت در مسابقه و پاسخ به سوالاتی که از محتوای همین ویدئو مطرح میشه، از طرف اسپانسر آکادمی ارز دیجیتال رایگان دریافت کنید.

اکنون پس از صحبت درباره فروش پرفکت مانی در ادامه بحث خرید پرفکت مانی می‌خواهیم خرید پرفکت مانی درباره نقاط قوت و ضعف آن صحبت نماییم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *